Yeni Yıla Norel Ürünleri İle Girin

/ / Cilt Bakımı

Koca bir seneyi geride bıraktık ve yeni yıla 2 gün kaldı. Yıl içerisinde geçirdiğimiz sinir, stres ve hayatımızdan geçen 1 sene var… Tüm bunları unutarak 2020 yılına Norel ürünleri ile girerek gelecek için mutluluk ve güzellik getirmesi için Norel ürünleri ile tanışın ve hayatınıza yeni deneyim ve güzellikler getirin…

2020’de Norel ile tanışın
Geçen koca bir sene sizin üzerinizde kalıcı veya içinizde barındıracak sıkıntılar bırakmıştır. Tüm bunları bir kalemde silecek ve hem cildinizi bir sene öncesinden daha canlı hissettirecek hem de ruhen sakin ve oldukça moralli bir sene geçirmeniz için Norel sizin için vazgeçilmez ve bir o kadar da benzersiz bir markadır.

İçeriğinde neler var

Norel Dr. Wilsz 50 yılı aşkın dermokozmetik üretim tecrübesine sahiptir. Bu marka adı altında karşımıza çıkan ürünler serum, krem, maske, jel gibi sınıflandırılmaktadır.
Ürünlerde kullanılan maddelerin konsantrasyonları bilimsel olarak kanıtlanmış etkinliktedir. Ürünlerin içerdiği her bir etken maddenin tüm yararlarını koruyacak şekilde formüle edilmiştir. Ayrıca bu marka adı altında kullanıma sunulan ürünler, paraben türevleri ile koku verici maddeler ve mineral yağlar içermez.

-Hyaluron Plus:
Yoğun nemlendirici özelliğe sahip olan bu seri ile cildinizi canlı tutabilir ve gerekli nem ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

-Sensetive (Kuperoz ve Rozaseli Ciltlere Özel)
: Bu seri ile deri hastalıklarının önüne geçebilir ve cildiniz için en doğru kararı vermiş olabilirsiniz.

Oily & Mix (Yağlı ve Karma Ciltlere Özel):
Yağlı ve karma cilt yapısına sahip olan bireyler için tasarlanan bu ürünün içeriğinde bulunan jel, tonik ve krem sayesinde dilediğiniz vücuda kavuşabilirsiniz.

Acne(Akneli Ciltlere Özel): Çağımızın cilt anlamında en büyük sorunlarından birisi akne problemidir. Bu serinin içerisinde bulunan ürünler yardımıyla akne probleminizin önüne geçebilirsiniz.

MultiVitamin(Yoğun Antioksidan Etki): Her cilt tipi için kullanılabilir bu ürün sayesinde cildinizin ihtiyacı olan vitamin desteğini karşılayan bir üründür.

Whitening( Lekeli Ciltler İçin): Lekelerinizi yok edecek bir yapıya sahip bu ürün sayesinde cildinizi temiz ve canlı gösterebilirsiniz.

Ageless(Yaşlanma Karşıtı): Her insan genç kalmak ister ve asla yaşlanmak istemez. Bu seri ile kırışıklıklarınızı yok edebilir ve yaşlanma probleminize karşı cildinizi ayakta tutabilirsiniz.

Ürünlere nasıl ulaşabilirim?

Norel ürünleri kullanıcılarına bayi sorumluları tarafından ulaşılmaktadır. Bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşarak ürünlerimiz hakkında daha fazla detay sahibi olabilir ve ürünlerimizle tanışabilirsiniz.

Facebook: https://www.facebook.com/NorelTurkiye/
Instagram: https://www.instagram.com/norelturkiye/

TOP