Norel ve Kişisel Bakım Ürünleri

/ / Cilt Bakımı

İnsanlar çeşitli ürünler kullanıp yüzlerinde bulunan siyah noktalar, lekeler, sivilceler vb. gibi kendisini rahatsız edecek etkenlerden kurtulmak ister. Bunun için de çeşitli kliniklere başvurarak veya cilt bakım ürünlerini alarak bu sorunlarını gidermeyi düşünürler. Buradaki en önemli husus kişinin cildine uygun olan ürünü almasıdır. Aksi takdirde kişi üründen istediği verimi alamaz ve bir süreden sonra aldığı ürünü de kullanmamaya başlar.

Günümüzde artık herkes biliyor ki teknoloji çok ilerledi ve bu ilerleyiş kozmetik ürünlerine de yansıdı. Norel’in kozmetik ürünleri tamamen kişinin cilt tipine göre ayarlanmış ve doğru yerde doğru kullanıldığı zaman kullanan kişinin son derece memnun kaldığı bir markadır. Kişilerin en büyük isteği temiz ve pürüzsüz bir yüze sahip olmaktır. Çünkü herkes çevresine veya diğer kişilere karşı güzel görünmek ister.

Ürünler hakkında bir örnek verecek olursak Akneli Ciltler İçin Tonik özellikle yağlı ve akneli ciltlerde kullanılması önerilir ve cildinizin yüzeyini derinlemesine temizler. Akne kaynaklı inflamasyon yaşanan ciltlerde de sakinleştirici özelliğe sahiptir. Son olarak ciltteki fazla yağı arındırır ve parlaklığı giderir.

Norel Cosmetics, Dr.Wilsz ürünlerinde kullanılan aktif maddelerin konsantrasyonları bilimsel olarak kanıtlanmış etkinliktedir. Ürünler içerdiği her bir etken maddenin tüm yararlarını koruyacak şekilde formüle edilmiştir. Bu marka adı altında kullanıma sunulan ürünler, paraben türevleri ile koku verici maddeler ve mineral yağlar içermez.

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edip mesaj yoluyla taleplerinizi bırakabilirsiniz.

Instagram: https://www.instagram.com/norelturkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/NorelTurkiye/

TOP