Kış Aylarında Cilt Bakımı Nasıl Olmalı

/ / Cilt Bakımı

Kış aylarında insanlar birçok problemle karşılaşırlar. Gerek havaların soğuk olmasından gerek cildime nasıl bakım yapmalıyım gibi şikayetlerle boğuşurlar. Bizde tam bu noktaya değinmek istedik. Bu haftaki blog yazımızın konusu: “Kış aylarında cilt bakımı nasıl olmalı?”

 

Neler yaparsak cildimizi kış için hazırlarız?

Cildimizi kışın canlı ve bakımlı göstermek istiyorsak uygulayacağımız metotlar aslında çok kolay. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Öncelikle kremli, yağlı sabun ve jeller kullanmamalıyız.
  • Cilt tipimize uygun nemlendiriciler kullanmalıyız ve her banyodan sonra vücudumuza uygulamalıyız.
  • Doğru beslenme ile cildinizi kış ayları için diri tutabilirsiniz.
  • Koruyucu losyonlar kullanmak.
  • El bakımımıza da kış aylarında bakım için dikkat etmeliyiz. Çünkü ellerimiz yüzümüzden sonra vücudun en çok dış etkilere açık kalan kısmıdır.

Norel Ürünleri ile Kışa Hazırlık 

Norel’in geniş ürün sıkalasında Yoğun Nemlendirme Etkisi (Hyaluron Plus) adı altında sunulan ürünler ile cildimizi onarmak için nemlendirme etkisi ile kışın cilt bakımlarımızı yapmamızda son derece etkili ve tedavi edici bir kozmetik ürünüdür.

Cildimi nasıl kış aylarında canlı tutabilirim?

“Kış aylarında cilt bakımımız nasıl olmalı?” sorusunun cevabını Norel’in Yoğun Nemlendirme Etkisi (Hyaluron Plus) adı altındaki ürünleri ile tanışarak sorunuzun cevabınızı almış olursunuz.

Norel ürünlerini nereden alabilirim?

Norel ürünleri bayilik vasıtasıyla müşterilerine ulaşmaktadır. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın!

Facebook:  https://www.facebook.com/NorelTurkiye/
Instagram: https://www.instagram.com/norelturkiye/

 

TOP